Polipropilēna konteineri Big Bag

Mūsdienās visā pasaulē bigbegi ir atzīti par universālu iepakojumu. Bigbegus var konstruktīvi pielāgot jebkuram iekraušanas-izkraušanas aprīkojumam un dažādām iepakošanas un izkraušanas stacijām. Beramās produkcijas pārvadāšanas, uzglabāšanas loģistikas shēmās tos veiksmīgi izmanto ķīmiskās, agrārās, celtniecības, pārtikas un citās rūpniecības nozarēs.
Konstruktīvi bigbegi ir izturīgi maisi ar kravas celšanas elementiem – stropiem. Bigbega apvalks tiek izgatavots no polipropilēna vai kaprona UV-stabilizētiem audumiem ar izturības rezervi, kas ļauj ekspluatēt bigbegus plašā temperatūru diapazonā. Lai pasargātu no mitruma un celtu pulvera veida kravu iekraušanas un transportēšanas darbu ekoloģisko tīrību, bigbegus var komplektēt ar ārējiem polietilēna apvalkiem vai dažāda tipa polietilēna ieliktņiem.

 • iespēja izmantot plašā pulverveida un granulētu materiālu diapazonā, ieskaitot pārtikas produktus;
 • konstruktīvo variantu daudzveidība;
 • taras minimālais svars pie kravnesības līdz 2000kg;
 • zemas izmaksas;
 • iespēja pārstrādāt un vairākkārtēji izmantot;
 • mazs produkta zudums visos aprites posmos;
 • iekraušanas-izkraušanas darbu efektivitāte iepakošanas, uzglabāšanas un transportēšanas gaitā;
 • kravu uzglabāšana atvērtos laukumos;
 • piegāde ar jebkuru transporta veidu;
 • ekoloģiskā drošība;

Vienas stropes mīkstie konteineri

Divu stropju mīkstie konteineri

Četru stropju mīkstie konteineri

Četru stropju ar uzliek. stropēm

Izgatavosim pēc Jūsu izmēriem

Mīkstie konteineri

Mīkstie konteineri, big-begi (big-bag, FIBC – elastīgs starpproduktu konteiners) ir visprogresīvākais veids taras pārvadāšanai jebkurai izejvielai, kūtsmēsliem, paketētiem materiālem un pat šķidrumiem. Priekšrocības, izmantojot mīkstos konteinerus, ir saistītas ne tikai ar viszemāko cenu (salīdzinot ar citu veidu tarām), bet arī ar šādiem faktoriem:

 • Ļoti zems svars un apjoms pašai tarai (1000 reizes mazāk), salīdzinot ar kravu.
 • Iepakjuma hermētiskums.
 • Lokalizācija, augšupielāde, izkraušana un transportēšana, izmantojot komplekso mehānismu
 • Iespēja izmantot tradicionālos transporta līdzekļus un dzelzceļa ritošo sastāvu pārvadāšanā, modernie riski (2-5 klases) un kravu pārvadājumiem.
 • Iespēja izmantot pārtikā, pārtikas produktos.

Sakarā ar šo mīkstie konteiner palielina konkurējošās priekšrocības uzņēmumos, kuri to izmanto, kas apstiprina ikgadēju pieaugumu patēriņam, gan Krievijā, gan pasaulē. Mēs ceram, ka informācija tīmekļa vietnēs palīdzēs pieņemt lēmumu, izvēloties taras, un, ja uzņēmumā-patērētājam ir kādi īpaši nosacījumi, mēs gatavojamies kopīgi strādāt pie problēmas risināšanas, jo ne visi veidi konteineru, kas mums bija jāizdod, šeit ir pārstāvēti . Gaidam Jūsu piedāvājumus un pieprasījumus.

Dotaja majas lapa tiek piedavāti pasūtamie konteineru veidi, un to izveles kritēriju. Konteineru ietilpība svārstās no 300 līdz 2000 l, kravas ietilpība no 500 līdz 2000 kg, pie izturības 5: 1, 6: 1. Visi galvenie konteineru tipi ir sertificēti saskaņā ar starptautiskajiem noteikumiem par kravu pārvadāšanu. Atbilstoši klientu vēlmēm, uz konteineriem var uzlikt trīsdimensiju logotipu. Konteineri tiek piegādāti iepakojumā ar pakām, balstiem vai uz palodēm. Pamat kritēriji mīkstiem konteineriem ir iekļauti to marķējumā, kas tiek askaidriti ar veida rangu.

Mīkstā konteinera apzīmējumu skaidrojums МКР 1,0С2-1,0 ППР2

Piemērs VMK 1,0 С 2 1,0 ППР 2
Skaidrojums Vienreizējs mīkstais konteineris Pieņemtais apjoms, m3 Konteinera tips-cilpas no konteinera materiāla Cilpu daudzums Celtspēja,t Auduma tips – piedurkņu polipropilēns Auduma slāņu daudzums Papildus konteinera elementi
Veidi GMK-grozāms mīkstais konteineris L– Lentu cilpas
Т – trošu cilpas
1,2,4 No 0,5 līdz 2 PP– polipropilēna segums 1,2,4 Augšējā lūka, augšējā montāža, apakšējā lūka, apakšējais prieksauts u.c.

Konteineris МКР-Т (Mīkstais konteineris vienas troses cilpas)

Tas ir visgrūtākais un noturīgāks pret tipa konteinera bojājumiem. Divas slāņa cietas polipropilēna auduma ļauj saglabāt konteinera integritāti pat pie slodzes kukainu materiālu ar asām malām, bet lentes polietilēna plēve iekšā ļauj aizsargāt kravu no mitruma nokļūšanas iekšpusē. Stropes no troses nodrošina ērtu iekraušanu un pacelšanu konteinerā.
Dotais konteineris ir ieteicams pārvadājumiem un īslaicīgai uzglabašanai kā viengabalainiem materialiem, tā arī priekšmetiem ar asiem griezošiem stūriem.

Коnteineris МКР-С

Optimāls risinājums iepakošanai un kravu pārvadāšanai ar nelielu skaitu kravas un izkraušanas operāciju. Zemākā cena iepakojumam par produkcijas vienību.
Ieteicams pulverveida un granuletiem materiāliem. Konteineris tipa МКР-С var komplektēt ar iekšējo ieliktni ar īpašu konstrukciju un ārējo apvalku, pilnībā aizsargājot ne tikai konteinera saturu, bet arī konteineru no atmosfēras nokrišņiem un piesārņojumu.

Коnteineris МКР-L

Sastāvs ir dažāds no dotā konteinera ar augšējo aizbāzni, komplektu vai lūku, lentām, apvienotiem pāraugu ņemšanai, kā arī konisko dinamiem, zemiņu lūkiem (atkarībā no Pasūtītāja prasībām). Šis konteinera veids tiek izmantots ar lielu cenu pārvadājamajam materiālam, pārvadāšanai ar vairākām kravu pārkraušanas un izkraušanas operācijām, nosūtot uz eksportu.

Pārvadājāmo kravu veidi- pulverveida, granulētie, fraktetie (izmēri līdz 35-40mm) materiāli.