Aizsargājošs kartona stūris. Profils “V”

Šis produkts ir īpaši izstrādāts, lai aizsargātu jūsu produktus izkraušanas, iekraušanas, glabāšanas un citu manipulāciju laikā ar galaproduktu. Arī Aizsardzības kartona stūris ļaus palielināt slodzi, pievelkot PP lenti, savukārt jūsu produkts nezaudēs savu noformējumu, jo slodze vienmērīgi sadalās pa visu leņķi, un tas konstrukcijai piešķirs holistiskāku izskatu. Samazina atslābšanos, ja kravas automašīna ir daļēji piekrauta, un berzi, ja tā ir pilnībā piekrauta. Arī šo produktu var izmantot vietas ietaupīšanai gan noliktavā , gan kravas automašīnā

Līmēta kartona sloksne. Profils “I”

 Šis ir daudzfunkcionāls produkts dažādiem mērķiem. Šeit ir daži no tiem:

  1. Ja jums nepieciešama papildu ventilācija starp izstrādājumu rindām, kā slāni starp rindām varat izmantot līmētas kartona sloksnes, tas starp jūsu produktu rindām sniegs nelielu atstarpi, kur iet gaiss.
  2. Arī kartona paletēm tiek izmantota kartona sloksne, pielīmējot to pie paletes apakšas esošajām kājām, kas kartona paliktnim piešķir stabilāku dizainu, kā arī palīdz šādu palešu caurbraukšanai uz veltnīšu konveijera, kur regulāra kartona kāja nokrīt starp veltņiem.
  3. Vēl viens veiksmīgs šī produkta pielietojums būs tā lietošana, lai samazinātu kartona kārbu satricinājumu āboliem, ogām un citiem pārtikas produktiem. Mūsu pētījumi parādīja, ka galvenā problēma, nospiežot apakšu blakus lodziņiem, ir dinamika. Sakarā ar to, ka pārvadāšanas laikā kastes ļodzās no vienas puses uz otru, laika gaitā apakšējā kaste un attiecīgi tajā esošie izstrādājumi kļūst nelietojamas. Ieliekot kartona sloksni tā, lai tā ņemtu paletes platumu, tā satver 2 kastes, jūs mazināt trauslumu, savstarpēji sasaistot 4 kastu kaudzes, un, ja jūs pievienojat īpašus kastu stūrus, tad jūsu zaudējumi būs tuvu 0.

Kārbu stūri. Profils “V”

Aizsargājoši kartona stūri kastēm, patiesībā tas ir tas pats stūris, tikai ar vienu atšķirību. Ilgi. Atvilktņu stūri ir īsi stūri (parasti līdz 30 cm), kuru izgatavošana radikāli atšķiras no, teiksim, 2 metru stūru ražošanas. Tāpēc mūsu partneri nevēlas piekrist šādiem pasūtījumiem, bet ne mēs! Mēs izstrādājām visu sistēmu, kas ļāva mums samazināt laiku īsu stūru izgatavošanai, kā arī samazināt to ražošanas izmaksas, kas patīkami ietekmē cenu. Šāda veida aizsargājošu kartona stūru ražošanai pieļaujamie izmēri, tādi paši kā parastajiem stūriem, atšķiras tikai garums. Šajā gadījumā tas ir no 5 mm līdz 300 mm.

Asimetrisks aizsargājošs kartona stūris. Profils ``L``

Asimetrisks aizsargājošs kartona stūris ir unikāls stūris, kura plauktu platums ir asimetrisks (dažādas attiecības A x B). Šādus stūrus bieži izmanto tādu produktu iesaiņošanai, kuru izmēri pārsniedz standarta standartus. Piemēram, jūsu izstrādājumu augstums uz paletes ir 50 mm, bet platums – 800 mm. Jūs vēlaties aizvērt savus produktus ar kopjošu stūri. Varat izmantot asimetrisku stūri, teiksim, 50 mm x 110 mm vai 30 mm x 90 mm, šajā gadījumā jūsu izstrādājumu maksimālais laukums ir droši paslēpts zem aizsargājoša stūra. Turklāt, salocījis 2 šādus stūrus, jūs varat iegūt aizsargājoša kartona stūra “P” profilu, kas vairs aizsargā nevis 2 puses, bet 3. Zvaniet mums, un mēs jums visu pastāstīsim par asimetriskā aizsargājamā stūra cenām un izmēriem.